Znienawidzona jednostka przez moją osobę

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-03-2016, 09:25 AM
Exclamation Znienawidzona jednostka przez moją osobę
Mam problem z pewną jednostką rosyjską ,a mianowicie z dragonami!Ta jednostka jest zbyt potężna oto moje argumenty:
-Za duży zasięg(dragoni mają zasięg dwa razy taki jak karabinerów)
-prawie niezniszczalni(jednostka powyżej jest jak żuaw śmierci na koniu w zbroi trzy salwy[lub więcej] wogóle ich nie ruszają)
-szable z "kosmosu"(dragoni jak zacznął szarżować to odruchowo wczytuję grę ,ponieważ w walce na bagnety są jeszcze bardziej potężniejsi) i mam pytanie czy dragoni w tamtych czasach byli tacy mocni czy tylko w grze??? :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-07-2016, 01:08 AM
RE: Znienawidzona jednostka przez moją osobę
Dragoni stanowili trzon sił kawaleryjskich Imperium Rosyjskiego. Za względu na mobilność i dobre uzbrojenie byli dla powstańców groźnym przeciwnikiem, choć ich siła w grze jest z pewnością wyolbrzymiona.

W grze Dragoni są jednostką zaawansowaną. Pojawiają się późno w kampania i rzadko występują w liczbie większej niż 1 pluton. Ich duży zasięg wynika z posługiwania się nowoczesną gwintowaną bronią. Już od wojny burskiej w obliczu szybkiego rozwoju broni palnej na zachodzie europy, armia rosyjska przechodziła modernizacja uzbrojenia piechoty i odchodziła od broni gładkolufowej. Oczywiście uzbrojenie prawdziwych formacji nie było tak jednorodne jak w grze, ale większość formacji jegrów i dragonów posługiwało się nowoczesną bronią palną.
01-09-2016, 03:57 AM
Thumbs Down RE: Znienawidzona jednostka przez moją osobę
Ja jakoś walczę z trzema odziałami na raz a ułani polscy są najpotężniesi a jednak 10 nie może sobie z nimi poradzić...
05-09-2016, 07:34 PM
Mi przeszkadzają tyko pod Radomiem.
02-02-2017, 09:37 PM
Ciężko z nimi, też mam problemy mimo zdaje się mocnej armii

Koniecznie poczytajcie ten artykuł http://powiekszanie-biustu.net.pl/natura...skuteczne/
03-31-2017, 09:17 PM
Ha, czyli to są pikinierzy Powstania Styczniowego : D

znacie te dowcipy o pikinierach jako najbardziej niezniszczalnych jednostkach w poprzek wszystkich RTSów? Nawet ogień skrzeszą, trąc pikami o mury i zamki zburzą... Big Grin

Kto wyjaśni przystępnie, jak działa aparat ESWL?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości