Forum Fundacji Interaktywnej
Gdzie na wakacje w Polsce? - Wersja do druku

+- Forum Fundacji Interaktywnej (http://fundacjainteraktywna.pl/forum)
+-- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Tematy Wszelakie (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie na wakacje w Polsce? (/showthread.php?tid=282)

Gdzie na wakacje w Polsce? - dunkiers12 - 03-29-2017 03:53 AM

Co prawda dopiero trwają ferie zimowe, ale my już zaczęliśmy zastanawiać się gdzie w tym roku spędzić letnie wakacje. Od kilkunastu lat wyjeżdżamy na urlop za granicę, więc tym razem poważnie rozważamy możliwość spędzenia go w kraju. Jest jednak problem - gdzie? Nie morze, nie góry i nie Mazury, bo morze już kilka razy było, góry mamy na wyciągnięcie ręki, więc urlopowo przestały być atrakcyjne, a Mazury niestety też w tym roku odpadają. Doszliśmy do wniosku, że tym razem nie zależy nam na mnóstwie atrakcji, ale aby była ładna okolica, jakaś czysta woda i coś jeszcze na dokładkę wink.
Znacie jakieś ciekawe miejsca, które na tę okoliczność możecie polecić? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi i uwagi.

RE: Gdzie na wakacje w Polsce? - rabimoe - 03-29-2017 11:16 PM

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem jest wyjazd nad morze Smile Polskie morze jest najlepsze ze wszystkich w Europie i wiele osób to potwierdza Big Grin Przekonajcie się do Kołobrzegu albo Trójmiasta Smile A jak nie to Bory Tucholskie - cisza, cisza i jeszcze raz cisza!

RE: Gdzie na wakacje w Polsce? - pest - 05-18-2017 09:53 PM

Rówież lubię wypoczywać nad morzem. Szum morza mnie uspokaja. Mam stresującą prace, tak wiec jak wybieram się na wakacje to szukam głównie miejsca, w którym mogę się dobrze zrelaksowac i odciąć się od wszystkich problemów, zajęć. Z kolei lubię czasami pozwiedzać, tak wiec jeśli jedziemy do do jakiejś więszej miejscowości ( upodobaliśmy sobie Trójmiasto). Nawet jesli pogoda nie sprzyja plażowaniu to można sobie tam coś zorganizować.
Wbrew powszechnemu mniemaniu że w Trójmieście jest drogo nocleg mozna sobie zabukować w dobrej cenie: dhapartamenty.pl - zobaczcie sobie tutaj.