Forum Fundacji Interaktywnej
bitwa opatowska - Wersja do druku

+- Forum Fundacji Interaktywnej (http://fundacjainteraktywna.pl/forum)
+-- Dział: Nasze projekty (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Powstanie Styczniowe: Gra Strategiczna (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Błędy i Problemy (/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Wątek: bitwa opatowska (/showthread.php?tid=255)

Strony: 1 2

bitwa opatowska - HGAGGpl - 12-24-2015 12:37 AM

Proszę o pomoc w bitwie powyżej , ponieważ wszystkie moje odziały się resetują po misji w kocku i ni jak jej przejść proszę o 350zł(lub więcej) w tej oto misji lub nie resetować mojej armii powstańczej , bo moskali jest stanowczo zbyt wielu.No proszę zobaczyć 12 oddziałów wroga przeciwko 5 słabym lub 2-3 lepszym oddziałom polaków a dragoni są za potężni wystarczy im jedna salwa i po garnizonie! I proszę o więcej takich wspaniałych i edukacyjnych gier Wink

RE: bitwa opatowska - LukaszP - 12-24-2015 05:35 AM

Niestety wygląda to na jakiegoś rodzaju błąd.

Na czym dokładnie polega resetowanie się oddziałów?

RE: bitwa opatowska - HGAGGpl - 12-24-2015 07:30 AM

Przed bitwą zaglądam do garnizonu obozowego i nie ma tam już mojej armii a zostaje sam generał Sad

RE: bitwa opatowska - LukaszP - 12-30-2015 05:07 AM

Witam ponownie po świątecznej przerwie.

Zgodnie ze scenariuszem po bitwie pod Kockiem pod kontrole gracza powraca Batalion generała Hauke Bosaka (bitwa pod Kociekiem jest prowadzona przez batalion generała Heydenreicha).

Pozostaje pytanie czy w poprzedniej bitwie w której braj udział Hauke Bosak (Bitwa pod Hutą Szczecieńską) odniósł on tak poważne straty, czy też w wyniku błędu w grze oryginalny, skład batalionu został zagubiony?

RE: bitwa opatowska - HGAGGpl - 01-03-2016 09:04 AM

Wiem ,że występują dwa bataliony ,a pod żadną bitwą nie poniosłem strat w odziałach ,lecz w ludziach np.Mam 20/20 i po bitwie mam ich 9/20 ,a tutaj mam jedynie generała ,a na dodatek z niewyjaśnionych okoliczności generał nie ma żadnych strat próbowałem gre instalować i przechodzić grę od początku ale to nie skutkowało Sad

RE: bitwa opatowska - marcinkorto - 01-05-2016 08:04 PM

ja dopiero zaczynam brać się za tą bitwę ale już widzę , że nie będzie to proste zadanie..

RE: bitwa opatowska - bolekkorana - 01-11-2016 09:35 PM

nie jest tak źle jak się postarasz to przejdziesz...

RE: bitwa opatowska - Gacek12 - 01-13-2016 07:47 PM

da się to przejść bez żadnych strat w oddziałach i ludziach?

RE: bitwa opatowska - jolaganira - 02-10-2016 05:06 AM

trzeba poćwiczyć i wszystko się przejdzieSmile

RE: bitwa opatowska - krioszly - 02-10-2016 08:32 AM

Ja to już mam za sobą, chociaż nie było to zbyt proste, powodzenia!