Forum Fundacji Interaktywnej

Pełna wersja: Prezent dla 11-latka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje pomocy :ico_sorki: W sobotę kuzynki syn ma urodziny wiec jak co roku się wybieramy i wlasnie tu zaczynają się schody
W życiu 11-latka, który z dziecka zmienia się w nastolatka, oprócz zabawek pojawia się miejsce na różnego rodzaju gadżety. Mogą to być drobiazgi do pokoju chłopca lub dziewczynki, etui na smartfon czy tablet, kubki z zabawnymi napisami lub gadżety elektroniczne. Te ostatnie są wśród nastolatków przedmiotami, znajdującymi się na prezentowej liście must have. Smartwatche, okulary 3D czy minidrony - to najpopularniejsze zabawki nie tylko wśród nastolatków, ale i dorosłych. Decydując się na tego typu prezent musimy przygotować się na wydatek od 120 zł.
Najlepiej sprawdzi się koperta bo dziecko będzie mogło sobie kupić to na co ma ochotę.
Według mnie jakiś tablet !
Jeśli chcemy wybrać tańszy prezent dla 11-latka z powodzeniem możemy wybrać jedno z tysięcy dostępnych na rynku etui na telefon. Taki drobiazg będzie praktycznym prezentem, a wybierając etui z motywem nawiązującym do zainteresowań dziecka mamy gwarancję, że mu się spodoba.
Ja swojemu chrześniakowi w tym samym wieku założyłam lokatę, którą sobie wypłaci po 18 urodzinach.
Przekierowanie