Forum Fundacji Interaktywnej

Pełna wersja: Najlepsze gry edukacyjne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie kochani. Mam problem z pomysłem na prezent dla małego chrześniaka (4 lata) - jaką mu kupić grę edukacyjną? Polecicie mi jakieś konkretne tytuły, bądź rodzaje gier?
Książki z bajkami
Drewniana wieża, uczy logicznego myślenia, pomaga w nauce matematyki uczy rozróżniania kolorów i wielkości, ćwiczy małą motorykę, koordynację ręka-oko oraz uczy koncentracji.
Klocki, Zabawa klockami rozwija wyobraźnię, sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność. Klocki mogą być bardzo przydatne przy nauce matematyki czy rozpoznawania kolorów.
Plansza z figurami geomtrycznymi, Zabawka rozwija umiejętności matematyczne, uczy logicznego myślenia oraz wspiera rozwój małej motoryki.
Osobisty alfabet, do nauki literek
Ja bym kupił jakieś puzzle edukacyjne Smile Albo klocki, z których można ułożyć 70 różnych figur. rozwinie to jego wyobraźnię i koncentrację.
Jak dla mnie najlepiej brać jakieś mega kolorowe książki dla dzieci, które o czymś opowiadają. Jeśli książka nie zainteresuje dorosłego = dziecko też po to nie sięgnie.
Moje dzieci najchętniej grają w Grzybobranie i Superfarmera. Fajna jest również gra Dżungolo ćwicząca pamięć i koncentrację.
Przekierowanie