Forum Fundacji Interaktywnej

Pełna wersja: Pomysły na nową tematykę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Chciałbym zadać Szanownym Twórcom pytanie, czy mają konkretne plany na nową grę? Jeżeli tak, to w jakiej epoce historycznej i jakie są postępy w tej kwestii?Pozdrawiam.
Poważnie zastanawiamy się nad stworzeniem gry o Powstaniu Warszawskim, bo to temat ostatnio mocno aktualny.
Wydaje mi się że rozgrywka nawiązywać powinna do serii Company of Heroes z uwzględnieniem specyfiki walk powstańczych w Warszawie.
Bardzo dziękuję za odpowiedź! W mojej opinii gra powinna być umiejscowiona w miarę "uniwersalnym" okresie, jakim jest II WŚ i umożliwić grę innymi frakcjami, aby gra była nie tylko patriotyczna, ale i odniosła sukces za granicą. A temat Powstania Warszawskiego z punktu widzenia innych narodów jest w porównaniu do Powstania Styczniowego tematem intrygującym. Powinniście dać lepszą grafikę i bardziej intuicyjny interfejs mobilny.
Moim zdaniem Powstanie Warszawskie to jedna z lepszych tematyk gry...
chociaż są też tematyki inne, w których grało by się równie dobrze...
Na jakim jesteście etapie? Kiedy chcielibyście stworzyć grę?
Na początek dobrze było by zacząć albo pochwalić się o osiągnięciach.
Dzisiaj się dowiedziałem, że w IPNie jest gra typu escape room "żołnierze wyklęci" - pono edukacyjna i co do zasady się zgadzam - że temat potrzebuje rzetelnej wiedzy.
Powstanie Warszawskie to świetny pomysł...
Też się zgadzam.